Franio to jeden z naszych pierwszych i stałych gości. Poznaliśmy się gdy miał około roku i tak się zżyliśmy, że teraz czuje się w Hotelu jak w drugim domu. Od kiedy pamiętamy był szalony. Niekwestionowany mistrz lotów i akrobacji. W parze z mistrzynią Lilką mogli by szkolić astronautów, pilotów i cyrkowych artystów. Chętnie wskakuje na kolana, łóżka, fotele i inne powierzchnie miękkie. Żadnej pracy się nie boi. Z poświęceniem froteruje podłogi w pozycji: na głowie, na plecach, na zadku, na boku. Potrafi stanąć na głowie, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę. Uwielbia jeździć samochodem i kocha piłki. Po godzinach grywa w koszykówkę i berka. Hrabia Franciszek herbu wielka radość.

2018

2017

2016

Hotel Rudy Pies Franek (11) Hotel Rudy Pies Franek (10) Hotel Rudy Pies Franek (9) Hotel Rudy Pies Franek (8) Hotel Rudy Pies Franek (7) Hotel Rudy Pies Franek (6) Hotel Rudy Pies Franek (5) Hotel Rudy Pies Franek (4) Hotel Rudy Pies Franek (3) Hotel Rudy Pies Franek (2) Hotel Rudy Pies Franek (1)

franek2

franio

Kolejny raz witamy naszego przyszywanego domownika. Franciszku Twoja Pani zaczyna być zazdrosna i zaniepokojona Twoim zachowaniem. Pamiętaj szubrawcze, z Panią trzeba się czasem pożegnać i chociaż zachować pozory, że się tęskni. Ale cóż, czasem każdy facet woli iść do kumpli niż posiedzieć w domu 🙂

fr2 fr234 fr2345

2015

FRANIO15 FRANIO14

franek

FRANIO13 FRANIO12 FRANIO11 FRANIO9 FRANIO6 FRANIO5 FRANIO4 FRANIO2

FRANIO1

FRANIO

FRANIO I JAŚ1

FRANIO I JAŚ

FRANIO I JAŚ2

FRANIO13

FRANIO8

FRANIO10

2014

franio2 (2)  franio1 (2)     franio (2)

2 Comments

  1. Hrabia Franciszek pisze:

    Zacznę od tego, iż do hotelu – SPA jest bardzo dogodny dojazd. Jestem odwożony i przywożony wedle życzenia. Nadmienić należy, iż warunki jazdy, ze względu na przestrzeń, są komfortowe. W tym SPA podają pyszne jedzenie, masaże są w różnej formie i klasycznej i relaksacyjnej. Dbają również o naszą – czyli wczasowiczów – kondycję. Są zatem biegi, spacery, ćwiczenia z piłką, skoki wzwyż i w dal. A wieczorem, no cóż, doborowe towarzystwo. Nie wypada mi zagłębiać się w szczegóły, tym niemniej nadmienię jednak, iż nocy nie spędzam samotnie. Leżąc w miękkich pieleszach, w ciszy i spokoju, hm… nie zasypiam sam ….
    PEŁEN RELAKS!!!!!!
    PS. Muszę też do czegoś się Wam przyznać. Tak się spoufaliłem z obsługą hotelową, że jesteśmy w zasadzie po imieniu. Ze względu jednak na mój, bądź co bądź, młody wiek znalazłem odpowiednie określenie. A zatem potwierdzam, że u Cioci i Wujka jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

  2. franek pisze:

    Dziękuje za fajnego sylwestra 😃 i kolejny roczek razem …. u Cioci i Wujka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *