Formularz rezerwacji


Prosimy o szczegółowe wypełnienie formularza i zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych - RODO. Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo podsumowanie na podany w formularzu adres e-mail. Jeśli w czasie 10 minut taki mail nie pojawi się w Państwa skrzynce, oznacza to, że formularz nie został do nas wysłany, prosimy o uprzednie sprawdzenie wiadomości w Spamie lub ponowne uzupełnienie rezerwacji. W przypadku problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 698 613 289.

Informacja RODO


Informujemy, że:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej poniżej jest firma MAJHEWA Robert Dołęgowski z siedzibą przy ul. Przeciętnej 9, w Pruszkowie (kod pocztowy: 05-800), tel.: 604-250-839, adres e-mail: biuro@rudypies.pl
2. Celem zbierania danych jest określenie właściciela lub osoby powierzającej zwierzę hotelowi, czynności związane z wystawianiem rachunków za wykonaną usługę lub ewentualną windykacją należności przez firmy zewnętrzne. Dane adresowe klientów są również wykorzystywane w okresach świątecznych w celu wysyłania kartek z życzeniami.
3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania usług zawartych w umowie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe pozostawienie zwierzęcia w hotelu i korzystanie z jego usług dodatkowych.
5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
9. Hotel oraz przylegający do niego teren, dla bezpieczeństwa podopiecznych oraz klientów, objęty jest całodobowym monitoringiem. Obraz i dźwięk przechowywany jest maksymalnie przez 60 dni i nie będzie udostępniany osobom postronnym innym niż organy do tego upoważnione.

IMIĘ I NAZWISKO
NUMER TELEFONU
TWÓJ EMAIL
IMIĘ PUPILA
WAGA PUPILA
WIEK PUPILA
DATA PRZYJAZDU
DATA ODJAZDU
GODZINA PRZYJAZDU
GODZINA ODJAZDU


WAŻNE INFORMACJE O ZWIERZĘCIU

Ma alergięPrzyjmuje lekiLubi niszczyć różne przedmioty, nie koniecznie będące zabawkamiJe 1x dziennieJe 2x dziennieJe 3x dziennie lub więcejLubi inne zwierzętaBoi się lub nie toleruje: dzieci, ludzi starszych, wysokich, kobiet, mężczyzn, osób nachalnych,Lubi ganiać kotyNie lubi jeździć samochodemNie lubi samotnościReaguje i wykonuje wybrane komendyMa skłonności do uciekaniaW domu nie wolno mu wchodzić na łóżka i foteleBoi się burzy, huku, błysków i innych głośnych dźwiękówJe tylko karmę specjalistycznąMa dokładnie wyznaczone godziny spacerów


INNE - OPISZ co powinniśmy jeszcze wiedzieć o Twoim pupilu


CZY INTERESUJĄ CIĘ USŁUGI DODATKOWE

Transport do HoteluTransport do domuTransport w inne miejsceKarma HoteluKąpiel i kosmetykaWyczesaniePodawanie lekówUsługi BehawiorystySpacery poza teren HoteluWizyta u weterynarzaSesja zdjęciowaMasażeWizyta u GroomeraZakup karmyDodatkowa opieka pourazowaGotowanie posiłkówinne
Cennik usług dodatkowych ustalany jest idywidualnie

captcha

Po ustaleniu szczegółów usługi, Hotel przesyła drogą elektroniczną Umowę Hotelową, której wypełnienie i odesłanie jest potwierdzeniem dokonania rezerwacji*.

*W przypadku nowych klientów, wymagana jest również wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 złotych. Wpłata jest ostatecznie wliczana w całkowity koszt usługi, jednak w przypadku rezygnacji z rezerwacji w deklarowanym terminie – NIE JEST ZWRACANA.  

Zachęcamy do planowania i przemyślanych rezerwacji pobytu Państwa ulubieńców z wyprzedzeniem.