Formularz rezerwacji


Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo podsumowanie na podany w formularzu adres e-mail. Jeśli w czasie 10 minut taki mail nie pojawi się w Państwa skrzynce, oznacza to, że formularz nie został do nas wysłany, prosimy o uprzednie sprawdzenie wiadomości w Spamie lub ponowne uzupełnienie rezerwacji. W przypadku problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 698 613 289.

IMIĘ I NAZWISKO
NUMER TELEFONU
TWÓJ EMAIL
IMIĘ PUPILA
WAGA PUPILA
WIEK PUPILA
DATA PRZYJAZDU
DATA ODJAZDU
GODZINA PRZYJAZDU
GODZINA ODJAZDU


WAŻNE INFORMACJE O ZWIERZĘCIU

Ma alergięPrzyjmuje lekiLubi niszczyć różne przedmioty, nie koniecznie będące zabawkamiJe 1x dziennieJe 2x dziennieJe 3x dziennie lub więcejLubi inne zwierzętaBoi się lub nie toleruje: dzieci, ludzi starszych, wysokich, kobiet, mężczyzn, osób nachalnych,Lubi ganiać kotyNie lubi jeździć samochodemNie lubi samotnościReaguje i wykonuje wybrane komendyMa skłonności do uciekaniaW domu nie wolno mu wchodzić na łóżka i foteleBoi się burzy, huku, błysków i innych głośnych dźwiękówJe tylko karmę specjalistycznąMa dokładnie wyznaczone godziny spacerów


INNE - OPISZ co powinniśmy jeszcze wiedzieć o Twoim pupilu


CZY INTERESUJĄ CIĘ USŁUGI DODATKOWE

Transport do HoteluTransport do domuTransport w inne miejsceKarma HoteluKąpiel i kosmetykaWyczesaniePodawanie lekówUsługi BehawiorystySpacery poza teren HoteluWizyta u weterynarzaSesja zdjęciowaMasażeWizyta u GroomeraZakup karmyDodatkowa opieka pourazowaGotowanie posiłkówinne
Cennik usług dodatkowych ustalany jest idywidualnie

captcha

Po ustaleniu szczegółów usługi, Hotel przesyła drogą elektroniczną Umowę Hotelową, której wypełnienie i odesłanie jest potwierdzeniem dokonania rezerwacji*.

*W przypadku nowych klientów, wymagana jest również wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 złotych. Wpłata jest ostatecznie wliczana w całkowity koszt usługi, jednak w przypadku rezygnacji z rezerwacji w deklarowanym terminie – NIE JEST ZWRACANA.  

Zachęcamy do planowania i przemyślanych rezerwacji pobytu Państwa ulubieńców z wyprzedzeniem.