Bella
14 grudnia 2015
Zula
14 grudnia 2015

Żabka – mała wzrostem Pinczerka o charakterze Dobermana. To ona rządzi i cały świat należy tylko do niej. Wesoła, przekorna a zarazem niedostępna i humorzasta. Gdyby spróbować przyrównać ją do jakiegoś zawodu ludzkiego, z pewnością była by bardzo wymagającą nauczycielką, ponieważ zawsze ma dużo do powiedzenia i według niej samej nie zwykła się mylić. Urocza gdy broni smaczków i przekorna podczas zabawy z innymi psami. W nocy chrapie jak prawdziwy facet po suto zakrapianej imprezie.
Nutka – to Jamniczka długowłosa o zgoła odmiennym podejściu do ludzi niż Żabka. W Hotelu była grzeczna, spokojna i przystępna. Od początku bez problemu się zaaklimatyzowała, chętnie bawiła się z psami i uczestniczyła w zajęciach domowników. Lubi wylegiwać się gdzie to tylko możliwe, na podwórku zachowuje dystans do innych psów, woli posiedzieć np. na huśtawce.

 

ŻABA2 ŻABA1 ŻABA ŻABA I FIRANKA1 ŻABA I FIRANKA ŻABA FIRANKA I NUTKA FIRANKA I NUTKA2 FIRANKA I NUTKA1 FIRANKA I NUTKA

3 Comments

  1. Renata pisze:

    Dziękujemy bardzo za opiekę nad naszymi dziewczynami. Będziemy jeszcze wysyłać nasze podopieczne do Państwa na wakacje. Polecamy

  2. Renata pisze:

    Dziękujemy bardzo za opiekę nad naszymi dziewczynami. Na pewno będziemy wysyłać nasze podopieczne do Państwa na wakacje. Polecamy gorąco hotel „rudy pies”.

  3. Renata pisze:

    Polecam gorąco hotel „rudy pies”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *