Formularz rezerwacji


Prosimy o szczegółowe wypełnienie formularza i zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych - RODO. Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo podsumowanie na podany w formularzu adres e-mail. Jeśli w ciągu 5 minut taki mail nie pojawi się w Państwa skrzynce, oznacza to, że formularz nie został do nas wysłany, prosimy o uprzednie sprawdzenie wiadomości w Spamie lub ponowne uzupełnienie rezerwacji. W przypadku pomyłki, którą wskazał formularz, niezbędne jest odświeżenie i wypełnienie danych od nowa. W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 604-250-839

Informacja RODO


Informujemy, że:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej poniżej jest firma MAJHEWA Robert Dołęgowski z siedzibą przy ul. Przeciętnej 9, w Pruszkowie (kod pocztowy: 05-800), tel.: 604-250-839, adres e-mail: biuro@rudypies.pl
2. Celem zbierania danych jest określenie właściciela lub osoby powierzającej zwierzę hotelowi, czynności związane z wystawianiem rachunków za wykonaną usługę lub ewentualną windykacją należności przez firmy zewnętrzne. Dane adresowe klientów są również wykorzystywane w okresach świątecznych w celu wysyłania kartek z życzeniami.
3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania usług zawartych w umowie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe pozostawienie zwierzęcia w hotelu i korzystanie z jego usług dodatkowych.
5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
9. Hotel oraz przylegający do niego teren, dla bezpieczeństwa podopiecznych oraz klientów, objęty jest całodobowym monitoringiem. Obraz i dźwięk przechowywany jest maksymalnie przez 60 dni i nie będzie udostępniany osobom postronnym innym niż organy do tego upoważnione.
UWAGA - BRAK WOLNYCH MIEJSC DO KOŃCA WAKACJI

  IMIĘ I NAZWISKO

  NUMER TELEFONU

  TWÓJ EMAIL

  IMIĘ PUPILA

  WAGA PUPILA

  WIEK PUPILA

  DATA PRZYJAZDU

  DATA ODJAZDU

  PLANOWANA GODZINA PRZYJAZDU

  PLANOWANA GODZINA ODJAZDU

  Opisz proszę co powinniśmy wiedzieć o Twoim pupilu

  CZY INTERESUJĄ CIĘ INNE USŁUGI DODATKOWE? (płatne)

  Bez usług dodatkowychTransport do HoteluTransport do domuTransport w inne miejsceKarma HoteluKąpiel i kosmetykaWyczesaniePodawanie lekówKonsultacja behawioralna w domu klienta przed wizytą w hotelu (cena do uzgodnienia z Behawiorystą)Konsultacja behawioralna w domu klienta po wizycie w hotelu (cena do uzgodnienia z Behawiorystą)Wizyta u weterynarzaWizyta u GroomeraZakup karmyDodatkowa opieka pourazowaGotowanie posiłkówUtrwalanie komendinne

  Ceny usług dodatkowych ustalane są idywidualnie dla każdego zwierzaka

  captcha

  Po ustaleniu szczegółów usługi, Hotel przesyła drogą elektroniczną Umowę Hotelową, której wypełnienie i odesłanie jest potwierdzeniem dokonania rezerwacji*.

  *W przypadku nowych klientów, wymagana jest również wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości ceny 1 doby pobytu. Wpłata jest ostatecznie wliczana w całkowity koszt usługi, jednak w przypadku rezygnacji z rezerwacji w deklarowanym terminie – NIE JEST ZWRACANA.  

  Zachęcamy do planowania i przemyślanych rezerwacji pobytu Państwa ulubieńców z wyprzedzeniem.