CENNIK

Wyprawka psa i kota

Książeczkę zdrowia lub Paszport (obowiązkowo) z:

  • aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie (jest ważne przez rok od daty szczepienia)
  • aktualnym szczepieniem przeciwko chorobom wirusowym (jest ważne przez dwa lata od daty szczepienia)
  • aktualnym odrobaczeniem (maksymalnie 3 miesiące od daty przyjazdu do hotelu) oraz zabezpieczeniem przed kleszczami i pasożytami skórnymi.

Smycz i (lub) szelki

  • kaganiec (jeśli jest używany)

Wyposażenie:

  • własną karmę (chyba, że ustalono inaczej)
  • leki i suplementy diety z instrukcją podawania (jeśli zwierzę przyjmuje)
  • miski (tylko jeśli to konieczne)
  • w zależności od pory roku okrycia wierzchnie (jeśli są używane)
  • koty powinny zabrać ze sobą swoją kuwetę i żwirek, którego używają na co dzień

FORMALNOŚCI

Przed dostarczeniem zwierzęcia, Hotel wysyła drogą elektroniczną umowę, którą Powierzający wypełnia i w miarę swoich możliwości odsyła drogą elektroniczną lub dostarcza razem z przekazywanym zwierzęciem. Nie wskazane jest aby właściciel wprowadzał zwierzę na teren hotelu, nie powinien się z nim również żegnać. Tak rygorystyczne zasady podyktowane są trudniejszą aklimatyzacją w hotelu oraz niepotrzebnym narażaniem na stres Państwa pupila. Doba hotelowa zaczyna się z godziną przywozu psa do hotelu i trwa 24h. Opieka sprawowana jest całodobowo przez cały rok. Rachunek wystawiany jest po wykonanej usłudze i wysyłany pocztą elektroniczną. Stali klienci mają możliwość płatności przelewem (tradycyjnym, ekspresowym, BLIK) po wykonanej usłudze.

Nie możemy przyjąć

Psy, jakie mogą z nami mieszkać nie mogą być agresywne – jest to podyktowane troską o bezpieczeństwo pozostałych domowników. Nie przyjmujemy psów z chorobami zakaźnymi, szczeniąt i suk w rui (jeśli cykl zacznie się w hotelu lub z jakichś przyczyn właściciel o nim nie poinformuje, hotel może poprosić o zabranie zwierzęcia, lub gdy jest to niemożliwe stawka dobowa zostanie podniesiona o 100%). Hotel nie przyjmuje zwierząt niezaszczepionych oraz niezabezpieczonych przeciwko pasożytom. Biorąc pod uwagę osłabienie organizmu występujące i będące efektem szczepień oraz odrobaczenia, nie wskazane jest przekazywanie do Hotelu zwierząt będących bezpośrednio po tego typu zabiegach. Bezpieczny czas na uodpornienie zwierzęcia to minimum 14 dni. Oddawanie zwierząt w terminach krótszych niż 14 dni od szczepienia lub odrobaczenia jest niepotrzebnym narażaniem zwierzęcia. Ze względów bezpieczeństwa naszych podopiecznych do Hotelu przyjmujemy jedynie zwierzęta zdrowe. Z uwagi na to że hotel jest typowo domowy a zwierzęta przebywają ze sobą w bezpośrednim kontakcie, hotel nie jest dobrym miejscem dla zwierząt z lękowymi problemami behawioralnymi. Zwierzęta źle zsocjalizowane nie będą się w nim dobrze czuły, co finalnie może wydłużyć i tak bardzo długi proces leczenia. Hotel może odmówić przyjęcia zwierzęcia jeśli uzna, że informacje przekazane przez jego właściciela dotyczące ogólnego stanu zdrowia, nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Podobnie w przypadku gdy zwierzę wykazuje zachowania agresywne lub głębokie problemy behawioralne.