Cennik usług:

Doba hotelowa: (24h od zakwaterowania)

Psy w przedziale 1-10 kg. – 80zł. doba

Psy w przedziale 10-20 kg. – 110 zł. doba

Psy w przedziale 20-30 kg. – 130zł. doba

Transport:

Transport: (hotel-klient-hotel)

1-10 km = 50zł.

10-20 km = 100zł.

Inne: 1 km = 5zł.

Formalności

Przed dostarczeniem zwierzęcia, Hotel wysyła drogą elektroniczną umowę, którą Powierzający wypełnia i w miarę swoich możliwości odsyła drogą elektroniczną lub dostarcza razem z przekazywanym zwierzęciem. Nie wskazane jest aby właściciel wprowadzał zwierzę na teren hotelu, nie powinien się z nim również żegnać. Tak rygorystyczne zasady podyktowane są trudniejszą aklimatyzacją w hotelu oraz niepotrzebnym narażaniem na stres Państwa pupila. Doba hotelowa zaczyna się z godziną przywozu psa do hotelu i trwa 24h. Opieka sprawowana jest całodobowo przez cały rok. Rachunek wystawiany jest po wykonanej usłudze i wysyłany pocztą elektroniczną. Stali klienci mają możliwość płatności przelewem (tradycyjnym, ekspresowym, BLIK) po wykonanej usłudze.

Nie możemy przyjąć

Psy, jakie mogą z nami mieszkać nie mogą być agresywne – jest to podyktowane troską o bezpieczeństwo pozostałych domowników. Nie przyjmujemy psów z chorobami zakaźnymi, szczeniąt i suk w rui (jeśli cykl zacznie się w hotelu lub z jakichś przyczyn właściciel o nim nie poinformuje, hotel może poprosić o zabranie zwierzęcia, lub gdy jest to niemożliwe stawka dobowa zostanie podniesiona o 100%). Hotel nie przyjmuje zwierząt niezaszczepionych oraz niezabezpieczonych przeciwko pasożytom. Biorąc pod uwagę osłabienie organizmu występujące i będące efektem szczepień oraz odrobaczenia, nie wskazane jest przekazywanie do Hotelu zwierząt będących bezpośrednio po tego typu zabiegach. Bezpieczny czas na uodpornienie zwierzęcia to minimum 14 dni. Oddawanie zwierząt w terminach krótszych niż 14 dni od szczepienia lub odrobaczenia jest niepotrzebnym narażaniem zwierzęcia. Ze względów bezpieczeństwa naszych podopiecznych do Hotelu przyjmujemy jedynie zwierzęta zdrowe. Z uwagi na to że hotel jest typowo domowy a zwierzęta przebywają ze sobą w bezpośrednim kontakcie, hotel nie jest dobrym miejscem dla zwierząt z lękowymi problemami behawioralnymi. Zwierzęta źle zsocjalizowane nie będą się w nim dobrze czuły, co finalnie może wydłużyć i tak bardzo długi proces leczenia. Hotel może odmówić przyjęcia zwierzęcia jeśli uzna, że informacje przekazane przez jego właściciela dotyczące ogólnego stanu zdrowia, nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Podobnie w przypadku gdy zwierzę wykazuje zachowania agresywne lub głębokie problemy behawioralne.

Zakwaterowanie

W zależności od potrzeb klienta, zwierzęta mieszkają z nami w domu na zasadzie domowników lub w zadaszonych kojcach z drewnianymi podłogami o wymiarach 2x3m. Psy domowe śpią w specjalnie przystosowanych legowiskach w miejscu, które same sobie wybiorą. Na zewnątrz nasi goście mają do dyspozycji całoroczne ocieplane duże budy, sezonowo wykładane sianem. Boksy sprzątane są codziennie a siano wymieniane w zależności od potrzeb i pogody. Podczas spacerów, z uwagi na bezpieczeństwo, psy mieszkające w domu i na zewnątrz wyprowadzane są osobno tylko i wyłącznie na terenie hotelu. Zwierzęta, które trafiają do naszego hotelu po raz pierwszy i nie znają dobrze topografii terenu hotelu, wyprowadzane są na spacery na smyczy. W ciągu dnia podczas spacerów i zabaw, psy mają do dyspozycji dedykowany teren działki, która jest ogrodzona ze wszystkich stron. Cały zewnętrzny teren przylegający do hotelu jest dla bezpieczeństwa naszych podopiecznych i klientów  monitorowany oraz chroniony przez 24 godziny na dobę.

Comments are closed.