USŁUGI

Zakwaterowanie

Królestwem zwierząt jest nasz cały dom, w którym mamy mnóstwo legowisk i miejsc dostępnych dla naszych gości. To oni wybierają gdzie będą spali, chodzili i spędzali wolny czas. Oprócz miejsc w domu, na Gości Hotelu czeka także 5 zadaszonych boksów z dużymi całorocznymi budami. Do stałej dyspozycji psy mają także ogrodzony i chroniony teren całej działki, na którym zależnie od pory roku znajdą szereg różnych atrakcji.

Hotelowe atrakcje

W zależności od pory roku oferujemy różne formy wypoczynku. Na co dzień zapewniamy: wiele zabawek, piłek, patyków i stałe towarzystwo ludzi oraz innych psiaków. Wszystko to sprawia, że Państwa pupil będzie czuł się w naszym Hotelu jak na wakacjach. W miarę możliwości, jeśli tylko właściciel wyrazi zgodę a pogoda dopisuje, psy zabieramy na spacery nad pobliską rzekę Utratę oraz do pełnych zieleni pruszkowskich parków. Bardziej szalonych i energicznych „hotelowiczów” zabieramy na pobliskie łąki, gdzie zabezpieczeni w długie linki oddają się hasaniu i wygłupom. Wszystkie ulubione zabawy i atrakcje ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb właścicieli.

Dla stałych klientów

Bardzo cenimy sobie zadowolonych klientów i dokładamy wszelkich starań aby ich grono z roku na rok się powiększało. Dlatego, w podziękowaniu za zaufanie jakim darzycie Państwo nasz Hotel, nasi stali goście, mogą liczyć na szereg udogodnień i korzyści: stałe korzystne ceny; elastyczne godziny przyjęć i odbioru zwierząt; wydłużone terminy rezerwacji; rezerwacje telefoniczne; możliwość rezerwacji z dużym wyprzedzeniem i bez konieczności zaliczkowania; rezerwacje z dnia na dzień; płatność przy odbiorze lub przelewem; indywidualne zamówienia karmy w atrakcyjnych cenach; monitoring wymaganych szczepień i odrobaczeń; drobne zabiegi pielęgnacyjne w cenie pobytu; transport gratis lub za zwrot kosztów paliwa i inne, dobierane indywidualnie.

All inclusive

Poza żywieniem oraz opieką weterynaryjną, którą zapewniają naszym Gościom zaprzyjaźnione lokalne lecznice, z których usług korzystamy od wielu lat. W ofercie Hotelu posiadamy również zabiegi, takie jak: podawanie leków, opieka pooperacyjna, pourazowa, rehabilitacja, masaże, przycinanie pazurów, kąpiele i wyczesywanie. Dla naszych klientów dostępne są również usługi i porady dyplomowanego behawiorysty oraz certyfikowanego opiekuna zwierząt. Hotel współpracuje z najlepszymi, sprawdzonymi specjalistami, zajmującymi się wszelkimi dolegliwościami trapiącymi zwierzęta. Na Państwa życzenie pomagamy w wychowaniu i zrozumieniu zachowań Państwa pupili. Nasi stali klienci, w razie potrzeby, zawsze mogą liczyć na pomoc. Z uwagi na to, że jesteśmy profesjonalistami, dokładamy wszelkich starań aby pogłębiać zasób naszej wiedzy oraz umiejętności.